VIKTIMAT

[ home] - [ Gallery ] - [ lojra ] - [ vica ] - [ sport ] - [ histori ] - [muzikė] - [Libri i Vizitorve] - [ e-mail ]

  

Mir se vini ju pershendesim vizitor te nderuar....

 Rreth faqės
Mir se vini ne web faqėn "VIKTIMAT" ose ma mir ta quaj faqja qe i kushtohet serverit te quajtur Paltalk kjo web faqe ka te bej me viktimat (njerzt) jo te ren ne Luft po te ren ne chatin e qujtur "PALTALK".
Te nderuar vizitor te kti web site pas nje pauze bukur te gjat ne prap kemi vendosur qe ta fillojm punen me ket web faqe edhe te jem online pra ju ftoj per bashkpunim, pra me nje fjal nese dikujt prej vizitorve ja merr mendja se edhe ze vend ndonje foto ne menjeher do ta vendosim pa pretes po edhe nese dikujt i pengon ndonje foto e vendosur ne web site ne do ta hekum at edhe do ta zavendsojm me ndonje tjeter pra edhe njeher ju kisha lut per bashkpunim.............

RRETH CHATIT PALTALK
Paltalki ėsht njė lloj smuje si lloj "DROGE" . Gjat kosnstatimit te stafit ton qe 75% e shfrytzusfe te chatit "Paltalk" me mos punimin e 15 min. te keti chati mundem me ardh deri te smundjet e ndryshe si p.sh Folja  vet me veti, Sharjet, Kokdhimbjet her pas here, Nervozimi e shum smundeje te ndryshme!!! Me nje fjal ky chat esht nje lloj droge ne kemi XX raste qe ka ndodhur me lidhjen me keto raste te smundejeve.....!!!
KONTAKT

 Te Nderuar Vizitor ne faqen ton mund te na dergoni foto ose kritikat ndaj neve per qdo send rreth web mund te na lajmroheni Ne E-mails :[ VikTimaT_1@HoTmaiL.Com ] Ose [ Viktimat@Yahoo.Com ],, Dhe pėr shak qė na vin mbi 50 deri 70 E-mail ne ditė  nga Vizitoret e Faqes tonė kemi vendosur qė ta hapum njė dhomė nė paltalk me emrin  ][_ ||_][ **@ V I K T I M A T @** ][_||_][ ,,, Pra porpuzimin tenD mundesh me len te secili do operator (@) i dhomės,,, 
Te nderuar vizitor kjo Web Faqe esht per te gjith njerzimn aneban botes......

MOSHA E CHATISTAV NE PALTALK

Ne Chatin paltalk kryesisht e perbjen mosha e vjeter qa do te thot se shum bura te martuar hyn ne chat dhe argetohen me vjaza te reja e rrejn se sjam i martun e jam i ri e  turlifar rrena ndreqin....!! ja shiqone diagramim shihet qart mosha e chatistav ne paltalk " Ky Diagram ėshtė bėrė vetum pėr shqiptar "

 
MOSHA  PĖRQINDJA (%)
14-16  8   %
17-19 22  % 
20-22 19  %
23-26 21  %
mbi 26 30  %

 

Nė kete diagram shihesh chart se ne paltalk 30 % e chatistve hyn te martuar dhe hyne me zon naj  Kishe naj  "nuse"....

 SI SIDHEN CHATISTET NE DHOMA...!!!

Chatistet ne dhoma sidhen mjaft mirė,,, por ka edhe ne do dhoma qe sharjet janė gjithmon prezent arysja e shajev vjen sepse kanuni kishe jam dikushi per mes PC e atėher vjen deri te shamja qa pajtomi edhe na me tė sepse nėse dikush e ka @ e thot une ktu jam zot e ku mos me sha !!!  Shembull nėse thotė dikush po duna mi msu se tana vjen deri te denimi kjo vjen deri te shamja...       Nė diagramin ne vijim do tė shihet chart se ne cilen dhomė shajre ma shumti ,,,

Emri i dhomės

Pėrqindja %

Prishtina_Live

34 %

KoSOva24OnLine

27%

Engjujt e Nates

22%

Shoqeria e vertet

5 %

Shqiponjat e Sharit

5 % 

 Dashuria

2 %

Tė Tjera

5%

Ky Diagaram nuk vlen per dhomen M...e T...Q...!!! sepse ne at dhomė ofendimet jan deri ne Max..

Nė Kėte diagram shihefen qart se niveli i dhomav ....  

KOMENTE

Gentjanaa

 - Gentjanaaa1 eshte nje vajz te cilen krejt djemt e paltalkit e kan pasur nuse .... ajo eshte nje nder kurvat ma te mdhaja ne ket chatt !!! Nicku Gentjanaaa Thot se emri im esht gentiana por ne te vertet emri i saj eshte Mirvet Klinaku me prejardhje nga nje fshat i prishgtines ku e cila ne at fshat ka ruajtur Lop Dele Bollica Etj Etj e tash ne ket koh hyn ne PC dhe thot se une jam kshtu une jam ashtu por me te vertet nje nder rruspijat me te mdhaja te canads  24/7 Online ne Fup..!! qe ata qe folin me ket Femer qka esht kjo 10 Or ne Puf e 1 Ne net iqet !!!

Hott baby girl pr


Kjo vash Lindi ne nje fshat te komundes se drenices SKENDERAJ shkollen Fillore e kreu ne FSHAT e Vet Ndersa Shkollen e mesme se ka te kryme Hiq ...
Pasi filloj LUFTA ajo me gjith FAMILJEN e saj u Strehuar ne KAMPIN E MAQEDONIS STAKOVEC - II-
Pas Nje kohe ajo shkoj ne CANADA...
Mbasi Shkoj atje ajo INKOADROHET ne INTERNET dhe  hynte edhe Ne SERVERIN E QuajTUr " PALTALK " Aty arriti Nje FAM te madhe dhe Keshtu ariti Te Behet edheMiss kllosharka e dhomes Prishtina Live ku per te ishe nje Shperblim mjaft i madh  per te ku ne mesin e Disaa kllosharkav e prishtina lives arriti tė Kllosharica NR1... !!!

 

ilirjana-1

Ilirjana-1 kjo ėshtė nga njė fshat i Pejė, gjatė luftės ariti tė shkonte nė kampin Ēegran te Maqedonis edhe prej atyhit shkoi ne Gjermani. Pas njė kohe asaj i lindi ideja tė hynte ne komjuter dhe tė lidhte Internetin pasi ikunadrohet nė internet ajo tė hynte ne chatin Chat4Free bashk dhe nga aty  ariti tė hynte edhe nė serverin e Quajtur PALTALK, ku aty arriti tė bėhet e nalt perpak  edhe nickun e kuq pati me bo ..!!!! Ajo nė fillim ishte @(Op) nė dhomėn MBRETERI SHQIPTARE  aty menjher ariti tė dashurohet me nickun iLiRi_ dhe mabs 2 apo 3 jave ariti te shkaperderdhet dhoma MBRETERIA SHQIPTARE  ajo u prish nga Dashnia e vet pra nga IliRi !!! Me 23 maj  aJo u ikuadru nė dhomėn ! KoSoVa24OnLIne ! @(OP) aty ariti shoqeri te madhe 24 Orė OnLine !!  dhe pas njė kohe tė shkurt ariti tju behet edhe nicku i kalter  Pasė njė kohe i merret edhe  @(op) dhe ariti te hynte ne dhomen KoSova Live dhe aty u bo shefic e dhomės!! Nė atė dhomė @ u bė edhe nicku Albo Djal (Starleini ) aj ALBO DJAL e ndreqi njė web -faqe  SkenDerbeu.De ne at faqe  i vendosi  Fotot e ilirjanes . Mbas njė kohe  aj Albo Djali i a mur IP edhe me dhunė e zoni !!! Pra Albo Djal ( Starleini ) nė faqėn e vet skenderbeu.de qa mas i ka bo me foto e tash kishe e ka bo Gru !!! Pra merne me mend kto !!  Foton e Ksaj MunDe Ta ShiFsh nė GALERIA -A-

 

Nėse dėshiron Ndonjė Koment keni Pėr Ndonjė Pėrson mundeni tė na dėrgoni Komentin nė E-mail: ViKTiMaT_1@hoTmail.Com

INTERVISTA
GaZeTaRi_ 1: Ju Pershendes
GaZeTaRi_ 1: dhe a ka mundesi me bo nje intervist me ju i nderuar ?
XeHeR_PrLoLi_o38: flm! gjiashtu!
XeHeR_PrLoLi_o38: ne cilen revist dali kejo intervist a po ne cilen faqe ?
GaZeTaRi_ 1: tek faqja www.viktimat-paltalk.cjb.net ndoshta keni degju per ket faqe
XeHeR_PrLoLi_o38: po more vetum fillo,,,
GaZeTaRi_ 1: flm per mirkuptim
XeHeR_PrLoLi_o38: n/p
GaZeTaRi_ 1: Ne Filli po ja fillojm se qka mendoni ju per paltalk?
XeHeR_PrLoLi_o38: Per paltalk esht nje chat i bukur une hi vetum per tu argetuar dhe e kaloj kohen e lir ketu 
GaZeTaRi_ 1: Si e mbani ju dhomen me InVITE a !?
XeHeR_PrLoLi_o38: jo une personalisht nuk bej invite por i kam argat e mi qe bejn invite :P
GaZeTaRi_ 1: heeh Do me thon edhe dhoma e juaj me invite po majka a po ?
XeHeR_PrLoLi_o38: po 75 % e kohes mbahet me invite..
GaZeTaRi_ 1:Sa paguan ti per paltalk ?
XeHeR_PrLoLi_o38: per paltalk une paguaj rreth 500 $ ne muaj dhomen e kalter dhe STafin 
GaZeTaRi_ 1: do me thon ti po punojshe per paltalk a po ?
XeHeR_PrLoLi_o38: ehhee po vallah gati per paltalk por qa me bo diten po punoj e naten pi qes ne paltalk :P
GaZeTaRi_ 1: po po boll mir 
GaZeTaRi_ 1: te pershendes kalofsh mir se kjo ishete e tera !
XeHeR_PrLoLi_o38: Flm gjiashtu edhe une ju pershendes kalofshi sa ma bukur!!

GaZeTaRi_ 1: Ju Pershendes 
Vali900_ch: Flm edhe une ju pershendes 
GaZeTaRi_ 1: a mundem qe t'ju intervistojm ? me ju ?
Vali900_ch: por shum shpejt se skam koh oki edhe a bem me dit se ne cilen faqe delė kjo intervist ?
GaZeTaRi_ 1: Hiq ma shum se te faqja www.viktimat-paltalk.cjb.net ne at web dalin mbrenda 24 orve :-)
Vali900_ch: heehe oki 
GaZeTaRi_ 1: Ē'ka mendoni per paltalk ?
Vali900_ch: per paltalk qa em mendu qepunt jan katstrof marum krejt 
GaZeTaRi_ 1: pse marut a spo jav japin rrogat a ?
Vali900_ch: jo bre qfar rroga qfar bakraqi por u prish paltalki krejt spo ka as qika as sene hiq krejt u prish mut u bo ..
GaZeTaRi_ 1: po vallah mir e ke
GaZeTaRi_ 1: Si po te shkojn Pune me dhomen tende ?
Vali900_ch: me dhomen mir bre kaja nonen marova shpina po me dhem i kum ble nja 4 pc ngaj te njoni e ngaj et tjteri marova krejt vallah du mu smu em shku en spital
GaZeTaRi_ 1:mere nje punor more 
Vali900_ch: po qajo e ka gjet nje puntor per invite me mor se marova veq vet
GaZeTaRi_ 1: a nuk po te nimon hiq shmekeri a?
Vali900_ch: jo bre ati spi han hiq veq po nen qaty e po me sheh mue tu hek e s po me ndihmon hiq
GaZeTaRi_ 1: hajt more se bohet mir mos ta nin 
GaZeTaRi_ 1: sa po pagun per paltalk ?
Vali900_ch: per paltalk tybe e kisha ndreq nje shpi ne kosovo mi pas mledh krejt qato pare qe i kum dhon ne pal por qa me bo po shkojn paret 400 $ ne muaj 
GaZeTaRi_ 1: ne fund ke diqka per te shtuatuar?
Vali900_ch: sen veq ju pershendes juve stafit te ksaj faqe jeni te mrekullushem vetum te para ..
GaZeTaRi_ 1: flm edhe ne te deshirojm suksese ne dhomen tuaj 

DOWNLOAD

Largusi i reklamava ne paltalk


Nė qoftė se nuk e keni nickun e kalter nė paltalk ju lutem merreni kete file ketu dhe zhvendoseni te filet e paltalkut tuaj aty e klikoni dhe i pashkangjitet paltalkut tuaj.!eshtė shum i bukur dhe e perdori edhe vet, i bllokon 99% te reklamave ( popups) qe ju shfaqen kur te hapni paltalkun, kur shiqoni kamera te ndokujt , kur nderoni dhoma, koh pas kohe etj ejt. Vertet ju preferoi me plot sinqeritet ta merrni se do ju ndihmoi shum!atėher vetum Download


Flash MX 2004


Flash MX eshte njė program me punu nė flash,eshte shum profesional por edhe kerkon njohuri ne lamin e flash/programimit per te punuar me tė si fillestar/e esht shum i komplikuar! Serial Numrat per instalim falas :
FLD700-58406-63386-47902
FLD700-53989-59591-71289
FLD700-59983-78491-94668

Nė qoftė se keni probleme me serial numra mu lajmeroni.  Bėje Download

 


Dreamweaver MX 2004


Shum program i i bukur , perdoret per WebDesign,mund te programohet nė php,html,asp, etj etj dhe mund te nderhyhet ne shum sciripta file te ndryshme.Kete e perdori edhe vet, per mua eshte nje program shum shum shum me vlerė.Eshte versioni FULL ( i plotė) dhe pasi ta instaloni mund ta hapni me keto te dhena:

Name: Revenge Crew Serial Numer : WPD700-55303-93994-94030 (nė qoftė se sju funksionon rastesisht bie ky serial numer mu lajmeroni dhe ju jap seriala tjer...atėher vetum Download